her summer

Szerelembe esni az élettel.

Egy nyári utazás azoknak a nőknek, akik készen állnak végre teljességgel élni, befogadni és teremteni.

A nyarat sokan a pihenés időszakának tartják és valóban, ilyenkor fontos lelassulni.

De nézz csak körül a természetben.

Most van a legnagyobb fény, a legnagyobb növekedés, a legnagyobb életerő.

A természet nem megáll ilyenkor.

Virágzik. Kiteljesedik. Ontja a bőséget.

Mi is képesek vagyunk erre, de nem erőből.

A női természetünkkel együtt pulzálva.

A HER SUMMER erről szól.

Nem arról, hogy többet csinálj, hanem arról, hogy nagyobbat tudj befogadni.

Mert csak azt tudjon megtartani, amire belül is van kapacitásod.

Mi van, ha ez a nyár mást tartogat?

Pünkösd napjait egy olyan helyen tölthettem, amely számomra évek óta egy erőforrás.

Ott ültem a természetben, figyeltem a fákat, a fényt, a csendet, megmártóztam a medencében és egyszer csak megérkezett hozzám egy érzés.

Újra szerelembe esni az élettel.

Ez azóta sem hagyott nyugodni, mert rájöttem, hogy valójában nem csak én szeretném ezt újra és újra megélni, hanem eljött az idő ebbe beavatni téged is.

Hiszem, hogy minden benned van ahhoz, hogy lépj.

A tudás és ismeret bőven elég már.. de talán túl sokáig voltál túlélő üzemmódban.

És amikor az idegrendszer a túlélésre van hangolva, egyszerűen nem tudod befogadni azt a rengeteg szépséget, örömöt és lehetőséget, ami már most is körülvesz téged.

Pedig ott van. Csak nem férsz hozzá.

A HER SUMMER azért született, hogy ebből a beszűkültségből újra kitágulhass.

Hogy megérezd milyen biztonságban lenni.

Befogadni az élet szépségét s bőségét.

Merni nagyobbat választani.

És végre nem csak álmodni arról az életről, amely hív téged, hanem el is indulni felé.

Becoming Her ~ július 16.

Egy exkluzív női élménynap a Vértes ölelésében

A növekvő Hold időszakában találkozunk.

Abban a minőségben, amikor a természet is tágul, s közben mi is erre hangolódunk.

Nem manifesztációs trükköket tanulunk, hanem felkészítjük a testünket, az idegrendszerünket és a lelkünket arra, hogy nagyobb életet tudjunk befogadni.

Ez egy különleges élménynap.

A természet és a ceremoniális kakaó kísér.

Kapcsolódás a belső vizeinkkel a medencében. Közös tápláló vacsora. Nevetés és pihenés. Valódi beszélgetések. Tapasztalások, közösség és szintlépés, kényeztető luxus környezetben.

Olyan gyakorlatok, amelyek segítenek újra megtapasztalni a biztonságot, a megtartottságot és a bizalmat.

Mert amikor biztonságban érezzük magunkat, a testünk végre megtapasztalja, hogy szabad élni, akkor tudunk valóban kinyílni igazán.

Ez a kiinduló állapot a fenntartható női kiteljesedésre, ahol a biztonság, az öröm, a felszabadultság és a valódi inspiráció a táptalaj.

12 nőt hívok ebbe a körbe, aki nem halogat tovább.

Her Bloom // augusztus 8-29.

21 nap az örömből teremtés jegyében

A növekvő Hold időszakában találkozunk.

Abban a minőségben, amikor a természet is tágul, s közben mi is erre hangolódunk.

Nem manifesztációs trükköket tanulunk, hanem felkészítjük a testünket, az idegrendszerünket és a lelkünket arra, hogy nagyobb életet tudjunk befogadni.

Ez egy különleges élménynap.

A természet és a ceremoniális kakaó kísér.

Kapcsolódás a belső vizeinkkel a medencében. Közös tápláló vacsora. Nevetés és pihenés. Valódi beszélgetések. Tapasztalások, közösség és szintlépés, kényeztető luxus környezetben.

Olyan gyakorlatok, amelyek segítenek újra megtapasztalni a biztonságot, a megtartottságot és a bizalmat.

Mert amikor biztonságban érezzük magunkat, a testünk végre megtapasztalja, hogy szabad élni, akkor tudunk valóban kinyílni igazán.

Ez a kiinduló állapot a fenntartható női kiteljesedésre, ahol a biztonság, az öröm, a felszabadultság és a valódi inspiráció a táptalaj.

12 nőt hívok ebbe a körbe, aki nem halogat tovább.

Az életem során sokszor kerültem olyan helyzetekbe, ahol újra kellett építenem magam. Változások. Veszteségek. Újrakezdések.

sokszor elmentem a saját falamig, de ez vezetett haza önmagamhoz.

És ott, a mélységben, az ismeretlenben minden alkalommal ugyanoda tértem vissza: ahhoz a belső ponthoz, ami bennem mindig stabil volt. Az élet sokszor nagyon kemény helyzetek elé állított. Olyan pontok elé, ahol döntenem kellett: összeomlok — vagy megpróbálok más szemmel ránézni arra, ami történik. Nem mindig volt könnyű.

De újra és újra azt tapasztaltam, hogy még a legnehezebb helyzetekben is ott van a lehetőség arra, hogy máshogy tekintsek rájuk. Hogy ne csak túléljem, hanem értelmet is találjak bennük. Hiszem, hogy a döntés lehetősége mindig ott van a kezünkben. És hiszem azt is, hogy minden nehézből van kiút. És nem mindig kell egyedül. Mert ahogyan én is kaptam az utamon segítő kezet, és megtanultam kérni és elfogadni a támogatást, úgy vált számomra egyre világosabbá az is, hogy ebben a térben nem kell egyedül lenni.

A saját sebezhetőségem megélése, a teljesség beengedése, és önmagam működésének elfogadása az, ami igazán mélyítette bennem azt a minőséget, amiből ma kísérek.